Author: s***8
Date:
Review: Impresionada por la calidad de la tablet, viene con case transparente con tapa de silicone, trae teclado inhalambrico,accesorios como touch pen,pequeño estante para parar la tablet,tiene buena imagen de video
Color: Gris
Price: $443.890
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Features | Media Card Reader |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.5" |
| Operating System | Android 16 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25080443466826768 |
Brand Name: TABWEE
Quality: 8039146 people said the quality is very good!
Author: s***8
Date:
Review: Impresionada por la calidad de la tablet, viene con case transparente con tapa de silicone, trae teclado inhalambrico,accesorios como touch pen,pequeño estante para parar la tablet,tiene buena imagen de video
Color: Gris
Author: j***h
Date:
Review: I bought it for my mother and she love it. Now she's enjoying watching videos and listening to music. Easy to navigate and a good quality affordable price.
Color: Gris
Author: c***0
Date:
Review: tablet nya bagus cuman tpi knapa keyboard nya habis batre ngga bisa dicas ngga penuh penuh jadi nya ngga bisa konek
Color: Gris
Author: b***0
Date:
Review: I didn’t try it.. but as first impression looks good and I hope it will do the job and last for long time
Color: Gris
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.